O drukarni

Zakład Poligraficzny Baccarat to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży poligraficznej, specjalizująca się w technice offsetowej. Zapewniamy fachowe usługi w zakresie druku, oprawy oraz projektowania graficznego. Baccarat powstał w czerwcu 1992 roku. Od pierwszych dni nasza drukarnia była firmą rodzinną, początkowo ukierunkowaną na wszelkiego rodzaju usługi poligraficzne. Zaczynaliśmy w małych wynajętych pomieszczeniach, a wiodącą maszyną drukującą był wówczas jednokolorowy DOMINANT 514.

drukarnia baccarat Lublin, ul. RaszyńskaW roku 1993 przeprowadzka do większego lokalu wydawała się ogromnym krokiem na przód. Do pracującej już Dominantki dołączyła kolejna. Jednak dopiero rok 1996 był godnym odnotowania przełomem. Przenieśliśmy się do własnego, wygodnego lokalu w urokliwym miejscu Lublina.

Przestronność i funkcjonalność budynku pozwoliła na wymianę dotychczasowych maszyn i urządzeń na formatowo większe, szybsze, gwarantujące wysoką jakość naszych produktów. W 2005 roku zakład został doposażony w dwuwieżową zbieraczkę Duplo i oklejarkę do oprawy na gorąco.

Rok później firma wzbogaciła się o fabrycznie nowe: czterokolorową maszynę Dominant 745 oraz gilotynę z programowalnym systemem cięcia.
Rok 2010 zaowocował powstaniem nowego, świeżego logo firmy. Wdrożona została również nowa strona internetowa dla firmy. Ciągły rozwój, znaczny wzrost mocy produkcyjnych oraz poszerzanie oferty firmy to nasze priorytety, a dzięki nowo wybudowanej hali, rysują nam się spore perspektywy na przyszłość.

Nie zaniedbując dotychczasowych kontrahentów, jesteśmy gotowi na podejmowanie nowych wyzwań!

Zapraszamy do współpracy!

oferta drukarni | kontakt